הפורטל הישראלי לחקלאות טבע וסביבהייעוץ חקלאי ומידע אודות החברה


פרופיל החברה

AgriSupportOnline הוקמה בשנת 2000 כשהיא שמה לה למטרה לספק למגדלים ברחבי העולם ייעוץ, הדרכה ותמיכה אישית במגוון רחב של תחומי התמחות באזורים אשר מעוניינים להתקדם משמעותית בשיטות הגידול, טכנולוגיות מתקדמות וכד'. המטרה הינה לספק סל כולל של שירותים בתכנון המקצועי, הכלכלי, השיווקי והארגוני.

חזונה של AgriSupportOnline הינו להיות החברה המובילה בעולם בתחום מתן שירותי תמיכה, הדרכה חקלאית, הקמת פרוייקטים חקלאיים וייעוץ חקלאי. החברה מביאה את הידע המתקדם ביותר בתחום החקלאות ומקפידה להיות מעודכנת בהתפתחויות ובטכנולוגיות החדשות בעולם החקלאי, בחי ובצומח.

פעילות החברה

AgriSupportOnline מעורבת בשלושה תחומים עיקריים בעולם העסקים החקלאי: הקמה, יעוץ וליווי פרויקטים חקלאיים בעולם. ל-AgriSupportOnline צוות מומחים בעלי ניסיון רב שנים בתחום הייעוץ והמחקר בארץ ובחו"ל. מערך ההדרכה של החברה כולל את כל תחומי התמיכה להם נזקקים מגדלים ברחבי העולם ובארץ - מתן מענה לצורכיהם באמצעות ביקורים הנערכים על ידי המומחים של הקבוצה (על בסיס קבוע או על פי צורך), העשרה ונגישות לידע הרב המצוי בידי צוות המומחים של הקבוצה בכל תחומי הגידול (ירקות, מטעים, פירות, פרחים, גידולי שדה, משק חי, קרקע ומים, הגנת הצומח, השקיה ודישון, טיפול במים), תמיכה אגרונומית במערכות פיטומוניטורינג, מחקר ופיתוח, תכנון והקמת פרוייקטים וסיוע בגידול הייצור והרווח של המשק החקלאי.

מערך ההדרכה משמש גם ככלי לעדכון המדריכים, לשמירת רמתם המקצועית ולביקורת איכות ההדרכה. היועצים והמדריכים של החברה עובדים כצוות עם כל מגדל בתחומים המיוחדים לו וכמו כן נעזרים הדדית בידע הנצבר של כל אחד ואחד מהם.

יתרונה הגדול של החברה הינו ביכולת לשלב את שיטות החקלאות המתקדמות ביותר עם החקלאות המסורתית, הקיימת, באופן אישי ופרטני ובהתאמה לכל מגדל ולכל קבוצת מגדלים וליצור ממשק אמין ויציב עם המדריכים והמומחים בכל תחום ותחום.

AgriSupportOnline נותנת שירותי ייעוץ בתחום התכנון וסקר הישימות, ההקמה, הניהול, הגידול והשיווק של פרויקטים חקלאיים ופרויקטים של תיירות חקלאית ברחבי העולם. ביכולות החברה לספק שירותי הדרכה למגדלים בשיטות גידול, קטיף, אריזה, משלוח ושיווק בהתאם לצרכים הייחודיים של כל מגדל, חוואי וחברות חקלאיות.

בנוסף, החברה מספקת תמיכה אגרונומית למערכות ניטור קיימות אצל מגדלים ומשווקת אותן לאלה המעונינים לקבל נתונים עדכניים על מצב הגידולים לאורך כל שעות היממה, ומידע חיוני על התפתחות הגידולים בטווח הרחוק.

חוות גידול והכשרה

AgriSupportOnline תכננה ופיתחה מודל מידע והכשרה ייחודי למגדלים ברחבי העולם - (T.I.F - Training and Information Farms). אלו הן חוות גידול והכשרה הממוקמות במרכזי אזורים חקלאיים ומשרתות את קהיליית המגדלים באזור. במקביל ומבלי להפריע לעיבוד השוטף של שטחי הגידול ע"י המגדלים הם עוברים הכשרות בחוות ההכשרה (T.I.F) בכל תחומי הגידול, החל בבסיס הידע וכלה בשיטות המתקדמות ביותר. כמו כן מבקרים ומלווים מדריכי החווה את המגדלים בשטח על מנת לעקוב מקרוב אחר התוצאות וכן לתת הדרכה אישית מיד ראשונה למהלך השוטף של הגידול. בדרך זו מבטיחים מדריכי החווה את ההצלחה אצל כל מגדל, מורידים את הסיכון ומעורבים ברמה האישית ביותר בשטח תוך התאמת פתרונות ייחודיים לכל מגדל בשטחו.

AgriSupportOnline פעילה בישראל, אוסטרליה, אלבניה, קפריסין, תורכיה, קונגו, גואטמלה ובארצות רבות נוספות.

בעלות של פורטל חקלאי - הפורטל לחקלאות טבע וסביבה

בפורטל של החברה : חדשות בנושאי חקלאות, טבע, סביבה, התיישבות כפרית, מדע, ארכיאולוגיה, לוחות מכירה וקניה של ציוד חקלאי ישן וחדש, חוות חקלאיות, משק חי ועוד; לוח דרושים - הצעות עבודה בכל הארץ ובחו''ל; כתבות ומאמרים מקצועיים; חידושים ועדכונים בעולם החקלאי; ארועים, סמינרים, ימי עיון ומידע על תערוכות וכו'; שירותי תמיכה אגרונומית והקמת פרוייקטים; שירותי פרסום לחברות חקלאיות ולחוות מכל העולם

תיירות חקלאית מהארץ ומחו"ל

חבילות תיירות וסיורים מוזמנים ללקוחות מישראל ומחו"ל
אירוח והדרכת קבוצות מהארץ ומחו"ל
ייעוץ וליווי חקלאים בהקמת מיזמים חדשים
מתן הרצאות והדרכות בנושא תיירות חקלאית
השתתפות בצוותי היגוי בנושאי תיירות חקלאית
פעילויות ואטרקציות אד-הוק.


ההנהלה


שלומית קידר

עורכת תוכן ומנהלת קשרי לקוחות
ממקימי החברה, מנהלת תחום האינטרנט, עורכת תוכן ומנהלת קשרי לקוחות
  צרו קשר
  054-5617690

דורון לב

מנכ''ל ומנהל תפעול
ממקימי החברה, חקלאי, בעל שנות ניסיון רבות בתכנון וליווי פרויקטים ובמתן הדרכה ברחבי העולם.
  צרו קשר


דון קליין

מנהל שיווק
ממקימי החברה, בעל ניסיון עשיר בתחום השיווק והפרסום בישראל ובאוסטרליה.
  צרו קשר

גדעון שושני

מומחה לחממות והקמת פרויקטים
בעל ניסיון רב בהקמה והובלה של פרויקטים חקלאיים בעולם בשיטת Turn-key-project, איש שיווק ויזמות. ייצג ומייצג את החברות הגדולות בישראל.
  צרו קשר